Direktsändning

Nationaldagsscrabble 2019  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-06-06 22:55
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Åsa Florholm (7) - Malin Ståhlner (1) 313 - 320SVERIGe
Anna Andersson (6) - Jessica Käll (2) 294 - 333
Gunnar Andersson (4) - Inger Wingård (5) 335 - 362MONSTEr
Bibban Häll (10) - Emma Ekman (3) 200 - 482MEDiERA
Tommy Vaske (8) - Maria Åslund (9) 437 - 328OSEEDAd LÄSANDE ROVTANd


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 5111360371
2Visa spelarens matcher Jessica Käll 521115349
3Visa spelarens matcher Emma Ekman 4121308382
4Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 431293396
5Visa spelarens matcher Inger Wingård 431220371
6Visa spelarens matcher Anna Andersson 431125365
7Visa spelarens matcher Åsa Florholm 341048346
8Visa spelarens matcher Tommy Vaske 341009357
9Visa spelarens matcher Maria Åslund 25874340
10Visa spelarens matcher Bibban Häll 7148234