Direktsändning

Jakob sommarcup 2019  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-06-16 16:25
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnel Wikström-Gunn (7) - Margareta Holmäng (2) 313 - 333
Märta Båsk (8) - Maria Ellfolk-Lasén (3) 282 - 373
Gerd Forss (1) - Moa Thors (6) 459 - 330K(A)LANDER GATPoJk(E)
Mikael Forss (4) - Görel Mattjus (10) 368 - 339FöRBAND
Roger Sundsten (9) - Siv Brandt (5) 271 - 370


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 611548416
2Visa spelarens matcher Margareta Holmäng 611438381
3Visa spelarens matcher Maria Ellfolk-Lasén 611350374
4Visa spelarens matcher Mikael Forss 431135352
5Visa spelarens matcher Siv Brandt 341150334
6Visa spelarens matcher Moa Thors 34895339
7Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 2141052327
8Visa spelarens matcher Märta Båsk 25786305
9Visa spelarens matcher Roger Sundsten 25638297
10Visa spelarens matcher Görel Mattjus 16510312