Direktsändning

STORKBO CUP  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-09-14 18:47
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnar Andersson (1) - Pia Mattsson (6) 435 - 381MI(s)SAKtALEDsNAD
Emma Ekman (4) - Malin Ståhlner (5) 407 - 368FÖRSeNA LiNJERA
Lisa Blohm (10) - Inger Wingård (3) 337 - 425iNRISTA
Helena Åman (9) - Roland Olsson (2) 310 - 495LIKST(R)ÖM aUDITÖR MiNARET
Anna Andersson (12) - Daniel Domert (7) 369 - 396METODIS(K)(A)NAKoRET
Sebastian Ågren (15) - Helena Bertilsson (8) 342 - 433SNuSARE(F)ARTVINd
Jessica Käll (17) - Gerd Forss (11) 325 - 340
Åke Qvarfordt (14) - Claes von Hofsten (16) 396 - 338sNOKaRE
Kajsa Bråting (13) - Marianne Mattsson (19) 361 - 309
Daniel Andersson (20) - Jussi Pohjola (18) 276 - 390


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 611840421
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 521476409
3Visa spelarens matcher Inger Wingård 521460378
4Visa spelarens matcher Emma Ekman 521268371
5Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 431444389
6Visa spelarens matcher Pia Mattsson 431160361
7Visa spelarens matcher Daniel Domert 431098367
8Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 431035354
9Visa spelarens matcher Helena Åman 431001341
10Visa spelarens matcher Lisa Blohm 42992365
11Visa spelarens matcher Gerd Forss 313735350
12Visa spelarens matcher Anna Andersson 341102366
13Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 34961341
14Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 34788346
15Visa spelarens matcher Sebastian Ågren 33752369
16Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 214755355
17Visa spelarens matcher Jessica Käll 25924338
18Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 25754335
19Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 16459313
20Visa spelarens matcher Daniel Andersson 16397305