Direktsändning

SM 2019  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-11-03 17:55
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 14 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johan Rönnblom (1) - Björn Ericson (2) 441 - 343LAN(D)MINA KOnTERA
Malin Ståhlner (3) - Anna Andersson (7) 356 - 347AnImERA
Gunnar Andersson (4) - Martin Bender (9) 460 - 452SPIN(N)ARE KNeGARESTEARIN TÄNDRÖr SAMVARO
Jonathan Ljungberg (12) - Sebastian Boukachabia (5) 320 - 352pARADIs
Henrik Jonés (13) - Roland Olsson (6) 363 - 416OUTREDd MAGEnTA
Johan Berner (15) - Gustaf Gimstedt (8) 321 - 406ON(D)UlERA (T)RÄFANeR
Åke Qvarfordt (10) - Anders Apoy (14) 325 - 316STAtION
Pia Mattsson (19) - Erik Elvers (11) 300 - 320
Karin Anderberg (20) - Nils Berner (16) 349 - 374(S)VEPnINGhAVSBAD
Monica Ringheim (23) - Fredrik Hansson (17) 319 - 366GAsTRiT
Gerd Forss (18) - Alexandra Svantesson (27) 423 - 358RaDSLuT
Lisa Blohm (21) - Inger Wingård (28) 439 - 377NOTORIS(K) GlITTRA
Emma Ekman (29) - Nils Lundström (22) 359 - 375öVeRDOS
Elisabet Bruzelius (24) - Jessica Käll (31) 359 - 341
Turid Petersson (32) - Åsa Florholm (25) 359 - 364SlARVIGSONDeRA
Greger Nässén (33) - Sonny Apoy (26) 253 - 495(R)EsTRESA sVIRVLA
Helena Åman (30) - Jan Johansson (37) 366 - 329
Per Persson (34) - Mikael Forss (38) 336 - 329
Hanna Wallenbro (39) - Claes von Hofsten (35) 379 - 413
Minos Papadogiannakis (41) - Daniel Andersson (36) 363 - 389SNIDARe
Charlie Bomanson (40) - Marianne Mattsson (42) 389 - 308AMnESTI

Frirond:

Hanna Wallenbro

Ej spelat:

Jussi Pohjola



 Ställning efter rond 14 av 14 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 1223503404
2Visa spelarens matcher Björn Ericson 1133165394
3Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 1042932378
4Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 953052387
5Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 952699367
6Visa spelarens matcher Roland Olsson 952664374
7Visa spelarens matcher Anna Andersson 952652348
8Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 952641360
9Visa spelarens matcher Martin Bender 952635380
10Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 952211353
11Visa spelarens matcher Erik Elvers 8152182352
12Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 862834387
13Visa spelarens matcher Henrik Jonés 862556374
14Visa spelarens matcher Anders Apoy 862465367
15Visa spelarens matcher Johan Berner 862429370
16Visa spelarens matcher Nils Berner 862266377
17Visa spelarens matcher Fredrik Hansson 862120355
18Visa spelarens matcher Gerd Forss 861966360
19Visa spelarens matcher Pia Mattsson 772656366
20Visa spelarens matcher Karin Anderberg 772325352
21Visa spelarens matcher Lisa Blohm 772216364
22Visa spelarens matcher Nils Lundström 772081352
23Visa spelarens matcher Monica Ringheim 772063348
24Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 671861330
25Visa spelarens matcher Åsa Florholm 771816329
26Visa spelarens matcher Sonny Apoy 6171887356
27Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 582312361
28Visa spelarens matcher Inger Wingård 682221370
29Visa spelarens matcher Emma Ekman 582044346
30Visa spelarens matcher Helena Åman 681922348
31Visa spelarens matcher Jessica Käll 681907340
32Visa spelarens matcher Turid Petersson 681870357
33Visa spelarens matcher Greger Nässén 581666330
34Visa spelarens matcher Per Persson 581605327
35Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 581392335
36Visa spelarens matcher Daniel Andersson 4181342317
37Visa spelarens matcher Jan Johansson 491834355
38Visa spelarens matcher Mikael Forss 491795337
39Visa spelarens matcher Hanna Wallenbro 491617331
40Visa spelarens matcher Charlie Bomanson 491302320
41Visa spelarens matcher Minos Papadogiannakis 3101284314
42Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 21101137304
43Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 491337331