Direktsändning

AD(VEN)TSTID  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-11-30 19:54
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johan Berner (3) - Alexandra Svanteson (1) 399 - 314KRIngLA
Roland Olsson (2) - Sonny Apoy (5) 452 - 354LEKtANT GESTAl(T)A
Åke Qvarfordt (4) - Julia Jacobsson (6) 324 - 346

Frirond:

Daniel Andersson


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 511253376
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 421398384
3Visa spelarens matcher Johan Berner 421280371
4Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 331261353
5Visa spelarens matcher Sonny Apoy 331076362
6Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 241174372
7Visa spelarens matcher Daniel Andersson 6809308