Direktsändning

Jakob självständighetsfest  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-12-07 20:27
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Görel Mattjus (7)- Gerd Forss (1)304 - 392GUlDRAM
Mikael Forss (6)- Gunnel Wikström-Gunn (3)318 - 343
Margareta Holmäng (2)- Roger Sundsten (8)389 - 297
Siv Brandt (4)- Rosita Kock (9)410 - 279LANSERA

Frirond:

Märta Båsk

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 6011666378
2Visa spelarens matcher Margareta Holmäng 5021528364
3Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 4021348354
4Visa spelarens matcher Siv Brandt 4021236349
5Visa spelarens matcher Märta Båsk 4021073350
6Visa spelarens matcher Mikael Forss 2041153328
7Visa spelarens matcher Görel Mattjus 2041084319
8Visa spelarens matcher Roger Sundsten 105961287
9Visa spelarens matcher Rosita Kock 006472246