Direktsändning

Jakob sommarcup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2020-08-15 16:53
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gerd Forss (1) - Märta Båsk (4) 367 - 375sNORKiG
Gunnel Wikström-Gunn (2) - Margot Liljeqvist (6) 381 - 259
Siv Brandt (3) - Mikael Forss (5) 328 - 271LINDaRE


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 521609379
2Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 521114353
3Visa spelarens matcher Siv Brandt 431122342
4Visa spelarens matcher Märta Båsk 43882351
5Visa spelarens matcher Mikael Forss 341093328
6Visa spelarens matcher Margot Liljeqvist 7480245