Direktsändning

Jakob Sommarcup 2021  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2021-09-04 16:52
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Märta Båsk (9) - Margareta Holmäng (2) 286 - 383
Monica Envall (8) - Siv Brandt (1) 270 - 392aeROSOL
Mikael Forss (4) - Marina Holmberg (5) 462 - 352ANDETRO aVISERARAGgARE
Roger Sundsten (11) - Gerd Forss (3) 346 - 364SURRNin(G)
Gunnel Wikström-Gunn (6) - Anders Skjäl (7) 337 - 302(S)POlIERA

Frirond:

Marianne Mattsson


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Siv Brandt 511540382
2Visa spelarens matcher Margareta Holmäng 611448358
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 521431371
4Visa spelarens matcher Mikael Forss 331300364
5Visa spelarens matcher Marina Holmberg 431147342
6Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 331031343
7Visa spelarens matcher Anders Skjäl 341202363
8Visa spelarens matcher Monica Envall 241049328
9Visa spelarens matcher Märta Båsk 241021337
10Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 24857325
11Visa spelarens matcher Roger Sundsten 6595262