Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-03-17 18:35
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Mikael Forss (5)- Anders Skjäl (1)311 - 453
Ann-Kristin Hokkanen (4)- Gerd Forss (2)338 - 304
Stefan Sjöblom (8)- Erik Elvers (3)369 - 302
Marianne Mattsson (7)- Anita Mansnerus (6)282 - 329
Pia Mattsson (9)- Pia Sjöblom (10)363 - 275

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anders Skjäl 6011245370
2Visa spelarens matcher Gerd Forss 4031327380
3Visa spelarens matcher Erik Elvers 4031312355
4Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 4031148357
5Visa spelarens matcher Mikael Forss 4031100372
6Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 403924337
7Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 304959309
8Visa spelarens matcher Stefan Sjöblom 304826345
9Visa spelarens matcher Pia Mattsson 205885331
10Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 106775310