Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-05-05 18:01
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johannes Åman Pohjola (1) - Gerd Forss (3) 432 - 287
Erik Elvers (2) - Anders Skjäl (4) 391 - 255
Helena Åman (6) - Greger Nässén (5) 333 - 364
Pia Sjöblom (8) - Ann-Kristin Hokkanen (7) 287 - 364


 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 621381385
2Visa spelarens matcher Erik Elvers 621260358
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 531274377
4Visa spelarens matcher Anders Skjäl 531049354
5Visa spelarens matcher Greger Nässén 351045356
6Visa spelarens matcher Helena Åman 35570315
7Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 26994345
8Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 26829331