Direktsändning

Takterrass  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-05-19 18:29
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnar Andersson (1) - Anna Jansson (4) 395 - 282
Thim Svensson (7) - Daniel Domert (2) 296 - 353
Alexandra Svantesson (3) - Louise Wikström (9) 374 - 351
Åke Qvarfordt (5) - Monica Ringheim (8) 372 - 337
Anders Brandén (6) - Madelene Bäckström (14) 349 - 241
Christian Eriksson (13) - Edoh Touyabah (15) 276 - 317
Maria Kennegård (12) - Jessica Käll (11) 355 - 395


 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 712209410
2Visa spelarens matcher Daniel Domert 621714306
3Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 621636364
4Visa spelarens matcher Anna Jansson 531532362
5Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 531489315
6Visa spelarens matcher Anders Brandén 431401343
7Visa spelarens matcher Thim Svensson 441468360
8Visa spelarens matcher Monica Ringheim 441413352
9Visa spelarens matcher Louise Wikström 341381339
10Visa spelarens matcher Annelie Gredander 341051338
11Visa spelarens matcher Jessica Käll 341027336
12Visa spelarens matcher Maria Kennegård 25801301
13Visa spelarens matcher Christian Eriksson 25625301
14Visa spelarens matcher Madelene Bäckström 16860294
15Visa spelarens matcher Edoh Touyabah 16784302