Direktsändning

BARBE(C)UE CUP  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-06-17 19:43
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Alexander Sandström (1) - Åke Qvarfordt (11) 410 - 268
Björn Ericson (2) - Jesper Jifält (7) 461 - 327
Henrik Johansson (8) - Daniel Domert (4) 351 - 329
Alexandra Svantesson (9) - Gustaf Gimstedt (5) 330 - 373
Turid Pettersson (10) - Björn Jansson (6) 340 - 396


 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Alexander Sandström 711876394
2Visa spelarens matcher Björn Ericson 621812380
3Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 521385318
4Visa spelarens matcher Daniel Domert 531516369
5Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 341325344
6Visa spelarens matcher Björn Jansson 341308357
7Visa spelarens matcher Jesper Jifält 2141207350
8Visa spelarens matcher Henrik Johansson 2141136358
9Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 251187335
10Visa spelarens matcher Turid Pettersson 251003341
11Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 25720311