Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-08-12 14:47
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 9 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johannes Åman-Pohjola (1)- Erik Elvers (7)398 - 266
Anita Mansnerus (10)- Jesper Åman (2)300 - 447
Jussi Pohjola (5)- Anders Skjäl (3)292 - 313
Pia Sjöblom (8)- Gerd Forss (4)318 - 299
Ann-Kristin Hokkanen (6)- Mikael Lundin (14)402 - 261
Mikael Forss (12)- Stefan Sjöblom (11)283 - 345
Helena Åman (9)- Marianne Mattson (13)378 - 356

 Ställning efter rond 9 av 9 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johannes Åman-Pohjola 8012161382
2Visa spelarens matcher Jesper Åman 7021870373
3Visa spelarens matcher Anders Skjäl 6031545341
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 5041815361
5Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 5041428328
6Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 5041395335
7Visa spelarens matcher Erik Elvers 5041392347
8Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 5041355332
9Visa spelarens matcher Helena Åman 4051346339
10Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 4051036336
11Visa spelarens matcher Stefan Sjöblom 405907313
12Visa spelarens matcher Mikael Forss 3061201340
13Visa spelarens matcher Marianne Mattson 2071055326
14Visa spelarens matcher Mikael Lundin 009395261