Direktsändning

Traningslyckan  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-08-25 20:28
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Dennis Ekendahl (8) - Paul Eberhardsson (1) 155 - 438
Alexander Sandström (4) - Tord Eriksson (3) 423 - 336
Roland Olsson (2) - Alexandra Svantesson (5) 361 - 358
Pia Mattsson (6) - Åke Qvarfordt (7) 424 - 323


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 71482409
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 521325410
3Visa spelarens matcher Tord Eriksson 521245379
4Visa spelarens matcher Alexander Sandström 431229411
5Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 341198359
6Visa spelarens matcher Pia Mattsson 341144355
7Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 16627304
8Visa spelarens matcher Dennis Ekendahl 7150166