Direktsändning

DBS 2012  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-12-29 22:43
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Greger Nässén (9) - Henrik Jonés (2) 382 - 319
Johannes Åman Pohjola (1) - Marie Jonsson (12) 454 - 311
Johan Rönnblom (5) - Nils Berner (7) 379 - 403
Turid Petersson (17) - Alexander Sandström (3) 304 - 433
Roland Olsson (6) - Elisabet Bruzelius (15) 348 - 350
Tommy Vaske (19) - Håkan Nord (4) 385 - 425
Monica Ringheim (16) - Fredrik Hanssson (10) 309 - 445
Åsa Florholm (20) - Henrik Johansson (8) 310 - 331
Per Persson (11) - Stefan Lundqvist (21) 305 - 281
Jessica Käll (14) - Per Adamsson (13) 315 - 367


 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 1022778385
2Visa spelarens matcher Henrik Jonés 932467394
3Visa spelarens matcher Alexander Sandström 8132592383
4Visa spelarens matcher Håkan Nord 842517381
5Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 7142210383
6Visa spelarens matcher Roland Olsson 752303373
7Visa spelarens matcher Nils Berner 752178371
8Visa spelarens matcher Henrik Johansson 752118350
9Visa spelarens matcher Greger Nässén 651965355
10Visa spelarens matcher Fredrik Hanssson 751720355
11Visa spelarens matcher Per Persson 661980349
12Visa spelarens matcher Marie Jonsson 661676335
13Visa spelarens matcher Per Adamsson 571752359
14Visa spelarens matcher Jessica Käll 471710340
15Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 471555344
16Visa spelarens matcher Monica Ringheim 471446342
17Visa spelarens matcher Turid Petersson 471417322
18Visa spelarens matcher Lisa Blohm 531231369
19Visa spelarens matcher Tommy Vaske 381178331
20Visa spelarens matcher Åsa Florholm 291052307
21Visa spelarens matcher Stefan Lundqvist 11385247