Direktsändning

SM 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-05-18 19:47
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Pia Mattsson (2) - Tord Eriksson (9) 372 - 370
Paul Eberhardsson (1) - Björn Jansson (4) 447 - 314
Roland Olsson (3) - Rose-Marie Nielsen (8) 383 - 358
Björn Ericson (5) - Alexandra Svanteson (6) 442 - 378
Henrik Johansson (7) - Åke Qvarfordt (11) 294 - 328


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 611721416
2Visa spelarens matcher Pia Mattsson 611312377
3Visa spelarens matcher Roland Olsson 421261373
4Visa spelarens matcher Björn Jansson 331175372
5Visa spelarens matcher Björn Ericson 331071380
6Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 341231370
7Visa spelarens matcher Henrik Johansson 241194374
8Visa spelarens matcher Rose-Marie Nielsen 341168342
9Visa spelarens matcher Tord Eriksson 241099362
10Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 24929332
11Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 15460287