Direktsändning

EKOPARK CUP  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-05-21 17:28
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Zakarias Jonsson (1) - Anna Jansson (7) 385 - 294
Johannes Åman Pohjola (4) - Martin Bender (3) 331 - 327
Eva Hedman (10) - Per Adamsson (2) 377 - 385
Gerd Forss (5) - Anders Skjäl (9) 435 - 364
Maria Åslund (6) - Cecilia Karlström (11) 417 - 374
Erik Elvers (12) - Marie Jonsson (8) 305 - 441


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 611618404
2Visa spelarens matcher Per Adamsson 611216367
3Visa spelarens matcher Martin Bender 521846405
4Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 431232352
5Visa spelarens matcher Gerd Forss 43984347
6Visa spelarens matcher Maria Åslund 43953354
7Visa spelarens matcher Anna Jansson 341028336
8Visa spelarens matcher Marie Jonsson 34800351
9Visa spelarens matcher Anders Skjäl 251030365
10Visa spelarens matcher Eva Hedman 25760349
11Visa spelarens matcher Cecilia Karlström 25663341
12Visa spelarens matcher Erik Elvers 16469324