Direktsändning

Nationaldagsscrabble 2013  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-06-06 18:49
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Malin StŒhlner (4) - Jonathan Ljungberg (2) 355 - 388
Bjšrn Ericson (1) - Thim Svensson (6) 465 - 265
Anna Jansson (3) - Jessica KŠll (5) 376 - 316
Per Persson (11) - Anita Mansnerus (15) 405 - 378
Daniel Pettersson (9) - Karin Anderberg (14) 442 - 321
Cecilia Karlstršm (12) - Johan Ršnnblom (7) 399 - 407
Henrik Johansson (8) - Monica Ringheim (16) 344 - 299
Alexandra Svanteson (10) - Louise Wikstršm (19) 394 - 372
Maria slund (18) - sa Florholm (17) 427 - 303


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Bjšrn Ericson 611851414
2Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 611478375
3Visa spelarens matcher Anna Jansson 521525370
4Visa spelarens matcher Malin StŒhlner 521410361
5Visa spelarens matcher Jessica KŠll 431235342
6Visa spelarens matcher Thim Svensson 431210337
7Visa spelarens matcher Johan Ršnnblom 431133354
8Visa spelarens matcher Henrik Johansson 331054325
9Visa spelarens matcher Daniel Pettersson 43983340
10Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 43934363
11Visa spelarens matcher Per Persson 43916343
12Visa spelarens matcher Cecilia Karlstršm 341330366
13Visa spelarens matcher Gerd Forss 24987323
14Visa spelarens matcher Karin Anderberg 34863346
15Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 24850309
16Visa spelarens matcher Monica Ringheim 151010339
17Visa spelarens matcher sa Florholm 15905337
18Visa spelarens matcher Maria slund 15821357
19Visa spelarens matcher Louise Wikstršm 15786334