Direktsändning

Svärtinge Open  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-01-11 18:54
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anders Apoy (7) - Gerd Forss (1) 321 - 383
Alexandra Svantesson (3) - Jessica Käll (4) 339 - 372
Per Persson (2) - Tommy Vaske (10) 374 - 336
Maria Åslund (5) - Erika Wiman (11) 369 - 278
Åsa Sjödin (12) - Thim Svensson (8) 330 - 297
Sonny Apoy (9) - Mikael Forss (6) 326 - 288


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 71575400
2Visa spelarens matcher Per Persson 521364349
3Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 431258369
4Visa spelarens matcher Jessica Käll 431067322
5Visa spelarens matcher Maria Åslund 431053340
6Visa spelarens matcher Mikael Forss 341116345
7Visa spelarens matcher Anders Apoy 341036324
8Visa spelarens matcher Thim Svensson 34982330
9Visa spelarens matcher Sonny Apoy 34719318
10Visa spelarens matcher Tommy Vaske 25973342
11Visa spelarens matcher Erika Wiman 25748303
12Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 25708321