Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-01-18 19:51
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gerd Forss (1) - Marianne Mattsson (8) 373 - 268
Ann-Kristin Hokkanen (5) - Anita Mansnerus (4) 288 - 365
Erik Elvers (3) - Mikael Forss (7) 396 - 273
Stefan Sjöblom (9) - Anders Skjäl (2) 253 - 500
Monica Ringheim (6) - Gun-Britt Lundström (13) 462 - 238
Gun Ahlfors (11) - Birgitta Markelin (12) 402 - 205


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 611713388
2Visa spelarens matcher Anders Skjäl 521574399
3Visa spelarens matcher Erik Elvers 521539381
4Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 421485360
5Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 521421360
6Visa spelarens matcher Monica Ringheim 431274368
7Visa spelarens matcher Mikael Forss 331017316
8Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 241172318
9Visa spelarens matcher Stefan Sjöblom 341161328
10Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 24926322
11Visa spelarens matcher Gun Ahlfors 24805326
12Visa spelarens matcher Birgitta Markelin 15437245
13Visa spelarens matcher Gun-Britt Lundström 6325226