Direktsändning

Sommarlyckan  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-06-15 20:00
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Turid Petersson (9) - Paul Eberhardsson (2) 263 - 427STAM(G)OdS (S)KYDdARE
Pia Mattsson (3) - Björn Ericson (1) 375 - 381*SANDHAVSARAcEN
Julia Jacobsson (8) - Jonathan Ljungberg (4) 363 - 328(D)aLSlAND
Tord Eriksson (7) - Sonny Apoy (10) 382 - 334ANAloGI
Henrik Johansson (5) - Åke Qvarfordt (11) 375 - 301KlISTRA
Birgit Hognert (12) - Roland Olsson (6) 231 - 414(F)RApPANT


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Ericson 611694400
2Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 611434381
3Visa spelarens matcher Pia Mattsson 431486356
4Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 431420378
5Visa spelarens matcher Henrik Johansson 431157365
6Visa spelarens matcher Roland Olsson 431135363
7Visa spelarens matcher Tord Eriksson 431132358
8Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 43949359
9Visa spelarens matcher Turid Petersson 34735330
10Visa spelarens matcher Sonny Apoy 25622330
11Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 16556324
12Visa spelarens matcher Birgit Hognert 7280281