Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-12-07 19:28
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anders Skjäl (1) - Stefan Sjöblom (5) 393 - 287N(E)RRÖSTASLUDDEr
Gerd Forss (2) - Elsbeth Lönnroth (9) 385 - 215
Otto Forss (7) - Pia Sjöblom (3) 346 - 411SALDErA
Ann-Kristin Hokkanen (6) - Marianne Mattsson (8) 355 - 373

Frirond:

Mikael Forss


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anders Skjäl 611694377
2Visa spelarens matcher Gerd Forss 611561378
3Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 421307361
4Visa spelarens matcher Mikael Forss 331190340
5Visa spelarens matcher Stefan Sjöblom 33979330
6Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 241279343
7Visa spelarens matcher Otto Forss 241168337
8Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 241064328
9Visa spelarens matcher Elsbeth Lönnroth 6321176