Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-02-21 18:48
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Sonny Apoy (3) - Turid Petersson (2) 389 - 386NER(L)aDDAREN(S)LAKT
Elisabet Bruzelius (1) - Karin Anderberg (5) 400 - 318FlUSTEr
Jussi Pohjola (11) - Mikael Forss (4) 328 - 346LATINER
Greger Nässén (7) - Helena Åman (8) 344 - 337REALI(T)ET
Gerd Forss (9) - Anders Apoy (6) 331 - 353FöRDUmM(A)
Louise Ottosson (15) - Maria Åslund (10) 313 - 451SKrINNA LASTARE SOLkATT
Elsbeth Lönnroth (16) - Åsa Sjödin (14) 214 - 371

Frirond:

Marianne Mattsson


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 611380356
2Visa spelarens matcher Turid Petersson 521436361
3Visa spelarens matcher Sonny Apoy 521246380
4Visa spelarens matcher Mikael Forss 521234353
5Visa spelarens matcher Karin Anderberg 431149347
6Visa spelarens matcher Anders Apoy 431114362
7Visa spelarens matcher Greger Nässén 431065345
8Visa spelarens matcher Helena Åman 341377337
9Visa spelarens matcher Gerd Forss 341162350
10Visa spelarens matcher Maria Åslund 341159351
11Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 341032335
12Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 24768317
13Visa spelarens matcher Erik Elvers 31743400
14Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 25840319
15Visa spelarens matcher Louise Ottosson 15751312
16Visa spelarens matcher Elsbeth Lönnroth 6150237