Direktsändning

PARHÄST  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-02-28 19:15
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Elisabeth Emil (6) - Åsa Erik (1) 345 - 360
Niklas Daniel (3) - Elisabeth Puck (7) 360 - 340
Anna Gunnar (4) - Teresia Gösta (5) 501 - 293


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Åsa Erik 511192364
2Visa spelarens matcher Lisa Johan 421447404
3Visa spelarens matcher Niklas Daniel 421417380
4Visa spelarens matcher Anna Gunnar 421223373
5Visa spelarens matcher Teresia Gösta 24948320
6Visa spelarens matcher Elisabeth Emil 151055337
7Visa spelarens matcher Elisabeth Puck 15968325