Direktsändning

Nationaldagsscrabble 2015  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-06-06 18:21
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Zakarias Jonsson (1) - Thim Svensson (6) 379 - 389
Per Persson (7) - Gerd Forss (2) 301 - 398
Emma Ekman (5) - James Reimdal (3) 382 - 381
Mikael Ström (4) - Tommy Vaske (11) 474 - 271
Nils Berner (9) - Maria Åslund (12) 381 - 292
Anita Mansnerus (10) - Jenny Eriksson (13) 360 - 354


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 611898424
2Visa spelarens matcher Gerd Forss 521360364
3Visa spelarens matcher James Reimdal 331673396
4Visa spelarens matcher Mikael Ström 431209375
5Visa spelarens matcher Emma Ekman 431147352
6Visa spelarens matcher Thim Svensson 331085329
7Visa spelarens matcher Per Persson 431069336
8Visa spelarens matcher Jessica Käll 33979350
9Visa spelarens matcher Nils Berner 33917340
10Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 34950346
11Visa spelarens matcher Tommy Vaske 24788318
12Visa spelarens matcher Maria Åslund 15873327
13Visa spelarens matcher Jenny Eriksson 15816319