Direktsändning

JULGODIS  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-12-05 19:55
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Stefan Diös (1) - Karin Anderberg (5) 314 - 331
Gunnar Andersson (2) - Niklas Elmefjäll (3) 393 - 303
Emma Ekman (4) - Kajsa Bråting (7) 459 - 316
Helena Åman (11) - Gerd Forss (8) 360 - 356
Jussi Pohjola (12) - Elisabet Claezon (9) 309 - 296
David Tiberg (10) - Åsa Arrhen (13) 364 - 336


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Stefan Diös 611498344
2Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 521755383
3Visa spelarens matcher Niklas Elmefjäll 521609385
4Visa spelarens matcher Emma Ekman 521456368
5Visa spelarens matcher Karin Anderberg 421055357
6Visa spelarens matcher Emil Jacobsson 331106353
7Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 341289349
8Visa spelarens matcher Gerd Forss 341063346
9Visa spelarens matcher Elisabet Claezon 24971320
10Visa spelarens matcher David Tiberg 24893323
11Visa spelarens matcher Helena Åman 24785317
12Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 24763308
13Visa spelarens matcher Åsa Arrhen 6565292