Direktsändning


Warning: mysqli_query(): (HY000/3): Error writing file '/tmp/MYO7P2vi' (Errcode: 28 - No space left on device) in /var/www/html/wp-includes/wp-db.php on line 1924
Stockholm Open 2016  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-02-14 16:28
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 13 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (1) - Emma Ekman (9) 442 - 345ASKURNA LASTING*kNYCK(A)RE
Helena Åman (11) - Gunnar Andersson (2) 309 - 422DAGSEnS
Erik Elvers (4) - Fredrik Hansson (7) 350 - 389FIN(S)kHET STATISk
Pia Mattsson (3) - Claes von Hofsten (6) 407 - 299(B)ETtLARE
Åsa Florholm (15) - Anna Andersson (5) 256 - 366
Monica Ringheim (13) - Maria Åslund (18) 353 - 302
Turid Petersson (14) - Gerd Forss (17) 359 - 351KVOTERa
Elisabet Claezon (20) - Sonny Apoy (12) 310 - 313*TUNgKYs(S)
Annica Hallberg (23) - Ann-Kristin Hokkanen (10) 332 - 368
Anders Apoy (8) - Marianne Mattsson (27) 362 - 291
Elisabet Bruzelius (16) - Pia Sjöblom (26) 376 - 312
Karin Anderberg (19) - Åsa Sjödin (24) 340 - 329JuSTERA
Åke Qvarfordt (22) - Anita Mansnerus (25) 341 - 347seMINÖR

Frirond:

Mikael Brenning


 Ställning efter rond 13 av 13 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 1123013412
2Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 933051402
3Visa spelarens matcher Pia Mattsson 1032805367
4Visa spelarens matcher Erik Elvers 942652368
5Visa spelarens matcher Anna Andersson 942462362
6Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 751868332
7Visa spelarens matcher Fredrik Hansson 762305370
8Visa spelarens matcher Anders Apoy 662134354
9Visa spelarens matcher Emma Ekman 762133348
10Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 762124350
11Visa spelarens matcher Helena Åman 662057343
12Visa spelarens matcher Sonny Apoy 762014340
13Visa spelarens matcher Monica Ringheim 761951353
14Visa spelarens matcher Turid Petersson 661823344
15Visa spelarens matcher Åsa Florholm 6162213342
16Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 6161848341
17Visa spelarens matcher Gerd Forss 672420372
18Visa spelarens matcher Maria Åslund 672311359
19Visa spelarens matcher Karin Anderberg 571935359
20Visa spelarens matcher Elisabet Claezon 571759322
21Visa spelarens matcher Mikael Brenning 571414329
22Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 581793344
23Visa spelarens matcher Annica Hallberg 481656324
24Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 391822339
25Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 391139323
26Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 391066314
27Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 39979306