Direktsändning

AZER Cup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-04-02 17:36
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jussi Pohjola (3) - Emma Ekman (2) 246 - 400
Emil Jacobsson (6) - Kajsa Bråting (5) 408 - 310aStERIS(K)
Karin Anderberg (10) - Gunnar Andersson (1) 361 - 505FrEDLIGANDRAGA LÖST(A)gEN HOSP(I)TAL
Monica Ringheim (4) - David Tiberg (7) 397 - 326HELSIdAGUDATRO
Stefan Diös (8) - Helena Åman (11) 277 - 427TANGeRA
Åsa Florholm (12) - Anna Andersson (9) 338 - 350kNATTER


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 521365382
2Visa spelarens matcher Emma Ekman 521288377
3Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 521250351
4Visa spelarens matcher Monica Ringheim 521247366
5Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 431343345
6Visa spelarens matcher Emil Jacobsson 431033358
7Visa spelarens matcher David Tiberg 341023321
8Visa spelarens matcher Stefan Diös 34942323
9Visa spelarens matcher Anna Andersson 34932342
10Visa spelarens matcher Karin Anderberg 25832329
11Visa spelarens matcher Helena Åman 25664322
12Visa spelarens matcher Åsa Florholm 16683308