Direktsändning

GOOEY CAKE 2016  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-09-18 18:53
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Evan Cohen (1) - Gunnar Andersson (2) 495 - 394
Omri Rosenkrantz (3) - Marja Takala (4) 435 - 323
Anlaug Frydenlund (5) - Taral Guldahl Seierstad (7) 430 - 438


 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Evan Cohen 71745469
2Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 521589447
3Visa spelarens matcher Omri Rosenkrantz 431411435
4Visa spelarens matcher Marja Takala 34967352
5Visa spelarens matcher Anlaug Frydenlund 251172387
6Visa spelarens matcher Anna Andersson 15769313
7Visa spelarens matcher Taral Guldahl Seierstad 25749348