Direktsändning

PAPPALEDIG OPEN  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-09-24 19:05
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (7) - Björn Jansson (1) 352 - 363AMOR(T)ErAaSSIETT
Åke Qvarfordt (5) - Henrik Johansson (2) 364 - 291SPANArE
Pia Mattsson (3) - Julia Jacobsson (12) 270 - 401SkRINDA
Gustaf Gimstedt (8) - Svante Berg (10) 342 - 363STiGM(A)TA
Sebastian Boukachabia (4) - Anders Apoy (9) 421 - 319ArTOTEK
Paul Eberhardsson (6) - Alexandra Svanteson (11) 469 - 325SLÅENDE LIGATURDEKaNUS


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Jansson 611383375
2Visa spelarens matcher Henrik Johansson 521354354
3Visa spelarens matcher Pia Mattsson 521105351
4Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 431367397
5Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 431353363
6Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 341239387
7Visa spelarens matcher Roland Olsson 341151365
8Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 341084363
9Visa spelarens matcher Anders Apoy 34798341
10Visa spelarens matcher Svante Berg 34668345
11Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 25503334
12Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 16594338