Direktsändning

ABC Göteborg 2016  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-10-08 18:16
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 6 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Maria Stenlund (3) - Birgit Hognert (1) 298 - 333
Therese Fransson (4) - Jonatan Jungmalm (2) 301 - 397*STALKEr
Inger Johansson (5) - Nils Stenlund (6) 249 - 241


 Ställning efter rond 6 av 6 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Birgit Hognert 511119335
2Visa spelarens matcher Jonatan Jungmalm 421166391
3Visa spelarens matcher Maria Stenlund 421080332
4Visa spelarens matcher Therese Fransson 24721295
5Visa spelarens matcher Inger Johansson 24543253
6Visa spelarens matcher Nils Stenlund 15771260