Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2017-01-21 18:57
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Monica Ringheim (4) - Anna Andersson (1) 338 - 375VISShET
Mikael Forss (8) - Roland Olsson (2) 385 - 397(G)ENIdRAGSÖkANDE
Ann-Kristin Hokkanen (6) - Gerd Forss (7) 408 - 287GARDeRA
Anders Skjäl (3) - Stefan Sjöblom (11) 369 - 318TRÄNaRE
Monica Envall (12) - Pia Mattsson (5) 257 - 391SLAGORd
Elsbeth Lönnroth (14) - Erik Elvers (9) 253 - 374
Marianne Mattsson (13) - Bobbi Holmström (10) 268 - 403TRUMpEt

Frirond:

Monica Envall

Ej spelat:

Cindy Åkerlund



 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anna Andersson 611718412
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 611536378
3Visa spelarens matcher Anders Skjäl 521566366
4Visa spelarens matcher Monica Ringheim 431516379
5Visa spelarens matcher Pia Mattsson 431316353
6Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 331299348
7Visa spelarens matcher Gerd Forss 431244342
Visa spelarens matcher Mikael Forss 431244384
9Visa spelarens matcher Erik Elvers 43871332
10Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 341040327
11Visa spelarens matcher Stefan Sjöblom 241029349
12Visa spelarens matcher Monica Envall 24845310
13Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 15669295
14Visa spelarens matcher Elsbeth Lönnroth 6131231
15Visa spelarens matcher Cindy Åkerlund 14646273