Direktsändning

TR?HATT Cup  
Just nu: Vi väntar på resultat från rond 3
Sidan uppdateras automatiskt
Uppdaterat 2017-06-10 13:48
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 3 - pågår - spelarnas placering inom parentes
Johan R?nnblom (2) - Malin St?hlner (4) ej spelad
Bj?rn Ericson (1) - Martin Bender (3) 347 - 371
Elof Hansjons (9) - Zakarias Jonsson (6) 401 - 361
Mikael Str?m (8) - James Reimdal (5) ej spelad
M?ns Eriksson (10) - Johan Berner (7) 341 - 416
Jessica K?ll (14) - Andreas Sundberg (11) 374 - 277
Matilda Ekman (12) - Emma Ekman (13) 299 - 338

Ej spelat:

Jonatan Larsson



 Ställning efter rond 2 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Bj?rn Ericson 2343401
2Visa spelarens matcher Johan R?nnblom 2318409
3Visa spelarens matcher Martin Bender 2201377
4Visa spelarens matcher Malin St?hlner 2155395
5Visa spelarens matcher James Reimdal 11490372
6Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 11477355
7Visa spelarens matcher Johan Berner 11467375
8Visa spelarens matcher Mikael Str?m 11228377
9Visa spelarens matcher Elof Hansjons 11108350
10Visa spelarens matcher M?ns Eriksson 1193355
11Visa spelarens matcher Andreas Sundberg 2416313
12Visa spelarens matcher Matilda Ekman 2333299
13Visa spelarens matcher Emma Ekman 2287333
14Visa spelarens matcher Jessica K?ll 2284290
15Visa spelarens matcher Jonatan Larsson