Direktsändning

TR?HATT Cup  
Just nu: Vi väntar på lottning av nästa rond
Sidan uppdateras automatiskt
Uppdaterat 2017-06-10 15:07
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 3 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johan R?nnblom (4) - Malin St?hlner (2) 405 - 416
Bj?rn Ericson (3) - Martin Bender (1) 347 - 371
Elof Hansjons (8) - Zakarias Jonsson (7) 361 - 401
Mikael Str?m (10) - James Reimdal (6) 77 - 227
M?ns Eriksson (9) - Johan Berner (5) 341 - 416
Jessica K?ll (11) - Andreas Sundberg (13) 374 - 277
Matilda Ekman (14) - Emma Ekman (12) 299 - 338

Ej spelat:

Jonatan Larsson



 Ställning efter rond 3 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Martin Bender 3475375
2Visa spelarens matcher Malin St?hlner 3366402
3Visa spelarens matcher Bj?rn Ericson 21769383
4Visa spelarens matcher Johan R?nnblom 21757407
5Visa spelarens matcher Johan Berner 21592389
6Visa spelarens matcher James Reimdal 21590324
7Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 21467370
8Visa spelarens matcher Elof Hansjons 12418354
9Visa spelarens matcher M?ns Eriksson 12368350
10Visa spelarens matcher Mikael Str?m 12328277
11Visa spelarens matcher Jessica K?ll 12231318
12Visa spelarens matcher Emma Ekman 12176335
13Visa spelarens matcher Andreas Sundberg 3419301
14Visa spelarens matcher Matilda Ekman 3344299
15Visa spelarens matcher Jonatan Larsson