Direktsändning

TR?HATT Cup  
Just nu: Vi väntar på resultat från rond 5
Sidan uppdateras automatiskt
Uppdaterat 2017-06-10 17:22
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 5 - pågår - spelarnas placering inom parentes
Emma Ekman (9) - Martin Bender (1) 327 - 377
Johan Berner (3) - Malin St?hlner (4) 346 - 334
James Reimdal (7) - Bj?rn Ericson (2) 400 - 341
Zakarias Jonsson (5) - Johan R?nnblom (6) ej spelad
Elof Hansjons (10) - M?ns Eriksson (8) 388 - 366
Matilda Ekman (14) - Andreas Sundberg (11) 311 - 330

Ej spelat:

Jonatan Larsson



 Ställning efter rond 4 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Martin Bender 4871382
2Visa spelarens matcher Bj?rn Ericson 311022393
3Visa spelarens matcher Johan Berner 31842397
4Visa spelarens matcher Malin St?hlner 31645391
5Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 22742364
6Visa spelarens matcher Johan R?nnblom 22729385
7Visa spelarens matcher James Reimdal 22709335
8Visa spelarens matcher M?ns Eriksson 22516356
9Visa spelarens matcher Emma Ekman 22407344
10Visa spelarens matcher Elof Hansjons 22331363
11Visa spelarens matcher Andreas Sundberg 3469301
12Visa spelarens matcher Jessica K?ll 13408319
13Visa spelarens matcher Mikael Str?m 12303277
14Visa spelarens matcher Matilda Ekman 4406312
15Visa spelarens matcher Jonatan Larsson