Direktsändning

TR?HATT Cup  
Just nu: Vi väntar på resultat från rond 7
Sidan uppdateras automatiskt
Uppdaterat 2017-06-10 19:22
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - pågår - spelarnas placering inom parentes
Martin Bender (1) - Zakarias Jonsson (4) ej spelad
Emma Ekman (7) - Johan Berner (3) 363 - 389
Bj?rn Ericson (2) - Malin St?hlner (5) ej spelad
Andreas Sundberg (11) - Elof Hansjons (9) 268 - 415
M?ns Eriksson (8) - James Reimdal (6) 337 - 491
Matilda Ekman (13) - Jessica K?ll (12) 277 - 350

Ej spelat:

Mikael Str?m
Jonatan Larsson



 Ställning efter rond 6 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Martin Bender 61321395
2Visa spelarens matcher Bj?rn Ericson 421362382
3Visa spelarens matcher Johan Berner 421230378
4Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 421067382
5Visa spelarens matcher Malin St?hlner 421038377
6Visa spelarens matcher James Reimdal 331063346
7Visa spelarens matcher Emma Ekman 33863348
8Visa spelarens matcher M?ns Eriksson 33799362
9Visa spelarens matcher Elof Hansjons 33778358
10Visa spelarens matcher Johan R?nnblom 24999379
11Visa spelarens matcher Andreas Sundberg 14613308
12Visa spelarens matcher Jessica K?ll 14602316
13Visa spelarens matcher Matilda Ekman 5587312
14Visa spelarens matcher Mikael Str?m 12328277
15Visa spelarens matcher Jonatan Larsson