Direktsändning

Wordfeud med SAOL  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-11-19 13:29
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
David Brandell (9) - Sebastian Boukachabia (1) 376 - 406
Johan Berner (4) - Björn Jansson (5) 367 - 380
Gustaf Bergström (8) - Gunnar Andersson (3) 308 - 448
Yann Moreau Bruun (2) - Jessica Käll (16) 491 - 256
Måns Eriksson (10) - Daniel Domert (6) 426 - 382
Mikael Ström (15) - Anders Brandén (12) 347 - 351
Henrik Jonés (14) - Håkan Nord (7) 341 - 434
Alexander Prytz Hedström (13) - Rose-Marie Nielsen (19) 518 - 438
Jenny Wik (22) - Ida Nord (11) 327 - 357
Andreas Pejler (20) - Tord Eriksson (18) 322 - 471
Johanna Bergström (17) - Astrid Arnehed (23) 411 - 346

Ej spelat:

Per Adamsson



 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 71512382
2Visa spelarens matcher Yann Moreau Bruun 521587421
3Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 521437411
4Visa spelarens matcher Johan Berner 521403343
5Visa spelarens matcher Björn Jansson 521273370
6Visa spelarens matcher Daniel Domert 431385393
7Visa spelarens matcher Håkan Nord 431289414
8Visa spelarens matcher Gustaf Bergström 431274382
9Visa spelarens matcher David Brandell 431165390
10Visa spelarens matcher Måns Eriksson 431162366
11Visa spelarens matcher Ida Nord 431140379
12Visa spelarens matcher Anders Brandén 431085303
13Visa spelarens matcher Alexander Prytz Hedström 431004392
14Visa spelarens matcher Henrik Jonés 341227398
15Visa spelarens matcher Mikael Ström 341087288
16Visa spelarens matcher Jessica Käll 34914347
17Visa spelarens matcher Johanna Bergström 34703330
18Visa spelarens matcher Tord Eriksson 34681369
19Visa spelarens matcher Rose-Marie Nielsen 25876381
20Visa spelarens matcher Andreas Pejler 25632383
21Visa spelarens matcher James Reimdal 12335365
22Visa spelarens matcher Jenny Wik 16262290
23Visa spelarens matcher Astrid Arnehed 7202257
24Visa spelarens matcher Per Adamsson 31930