Direktsändning

Serendipity Cup 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2017-08-26 17:28
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anders Skjäl (2) - Pernilla Hokkanen (8) 410 - 299
Mikael Forss (1) - Anita Mansnerus (5) 399 - 260bE(S)LUTEN pLOTTER
Gerd Forss (3) - Ann-Kristin Hokkanen (7) 293 - 412RO(S)mARIN KANIsTE(R)
Marianne Mattsson (9) - Bobbi Holmström (6) 295 - 323

Frirond:

Pia Sjöblom


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Mikael Forss 511565386
2Visa spelarens matcher Anders Skjäl 611413367
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 521221365
4Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 331309349
5Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 331110331
6Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 33868324
7Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 241413375
8Visa spelarens matcher Pernilla Hokkanen 15844295
9Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 6778305