Direktsändning

TUSSI(LA)GO CUP 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-04-14 17:19
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Charlie Bomanson (3) - Monica Envall (7) 326 - 357STATeRA
Bobbi Holmström (6) - Gerd Forss (4) 309 - 327
Mikael Forss (2) - Anders Skjäl (1) 318 - 409GNIsTRA

Frirond:

David Tiberg


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anders Skjäl 511398382
2Visa spelarens matcher Mikael Forss 421427419
3Visa spelarens matcher Charlie Bomanson 421315352
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 331270361
5Visa spelarens matcher David Tiberg 331166349
6Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 15957321
7Visa spelarens matcher Monica Envall 15718299