Direktsändning

KAROLIN 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-06-06 18:16
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnar Andersson (1)- Karin Anderberg (8)430 - 263(F)ÖRSäKRA
Monica Ringheim (2)- Anna Andersson (4)372 - 300
Gerd Forss (3)- Åsa Florholm (5)363 - 337STiLREN
Jan Johansson (9)- Claes von Hofsten (7)297 - 338TRADINg
David Tiberg (13)- Erik Elvers (6)333 - 369UTBREDAPrÄ(S)TMAN
Julia Jacobsson (10)- Åke Qvarfordt (11)412 - 356OrD(S)KATT ANDETaG
Mikael Brenning (12)- Marianne Mattsson (14)333 - 285

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 6011662406
2Visa spelarens matcher Monica Ringheim 5021509364
3Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021495371
4Visa spelarens matcher Anna Andersson 5021337355
5Visa spelarens matcher Åsa Florholm 4031363374
6Visa spelarens matcher Erik Elvers 4031293341
7Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 403990341
8Visa spelarens matcher Karin Anderberg 3041143347
9Visa spelarens matcher Jan Johansson 3041118344
10Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 304669344
11Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 214702334
12Visa spelarens matcher Mikael Brenning 214480289
13Visa spelarens matcher David Tiberg 106588289
14Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 106351295