Direktsändning

IGELK(o)TT 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-07-14 19:13
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johan Rönnblom (6) - James Reimdal (3) 386 - 347KeNTAURIRANIEr
Malin Ståhlner (2) - Gunnar Andersson (5) 395 - 346(F)ALLGROpSVARa(N)DE
Anna Andersson (4) - Inger Wingård (1) 357 - 374BiTANDEOSLAGEn
Åsa Sjödin (8) - Lisa Blohm (9) 363 - 350(S)MÄLTARELIBERiA
Maria Åslund (10) - Emma Ekman (7) 355 - 376KvALITEBILD(S)pEL


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Inger Wingård 5111405393
2Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 5111302387
3Visa spelarens matcher James Reimdal 521255366
4Visa spelarens matcher Anna Andersson 431149335
5Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 341292382
6Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 341061369
7Visa spelarens matcher Emma Ekman 34836342
8Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 34553329
9Visa spelarens matcher Lisa Blohm 25823343
10Visa spelarens matcher Maria Åslund 16822332