Direktsändning

Aura Cup 2018  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2018-10-20 17:04
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gerd Forss (2) - Erik Elvers (3) 303 - 333
Maria Åslund (1) - Anita Mansnerus (9) 431 - 283*ORANKAD (S)LAkTARE
Anders Skjäl (7) - Monica Ringheim (5) 334 - 352
Monica Envall (11) - Anna Andersson (4) 256 - 454VÄL(T)ALIg
Charlie Bomanson (8) - Louise Agnesdotter (10) 321 - 357
Marianne Mattsson (12) - Mikael Forss (6) 278 - 361RoSTARE


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Maria Åslund 611516384
2Visa spelarens matcher Gerd Forss 611352351
3Visa spelarens matcher Erik Elvers 52930350
4Visa spelarens matcher Anna Andersson 431464387
5Visa spelarens matcher Monica Ringheim 431199360
6Visa spelarens matcher Mikael Forss 431034352
7Visa spelarens matcher Anders Skjäl 341247339
8Visa spelarens matcher Charlie Bomanson 341129346
9Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 34936334
10Visa spelarens matcher Louise Agnesdotter 25793329
11Visa spelarens matcher Monica Envall 16618300
12Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 16381298