Direktsändning

Stockholm 2019  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-01-27 16:50
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 13 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Erik Elvers (11)- Gunnar Andersson (1)308 - 502RES(U)LTAT INTARsI(A) S(T)ARTmAN
Roland Olsson (2)- Åsa Florholm (12)419 - 311AvROSTA
Pia Mattsson (4)- Anders Apoy (13)388 - 332RAGtIME NATuRVI(T)
Anna Andersson (3)- Marianne Mattsson (16)456 - 258
Gerd Forss (10)- Alexandra Svantesson (5)349 - 375AnSIKTE
Sonny Apoy (14)- Malin Ståhlner (6)337 - 428(S)KRAMLiGLOTtERI
Turid Petersson (7)- Monica Envall (15)375 - 271
Claes von Hofsten (8)- Monica Ringheim (9)370 - 325*tÅGAnDE

 Ställning efter rond 13 av 13 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 11022848402
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 10032675403
3Visa spelarens matcher Anna Andersson 9042683373
4Visa spelarens matcher Pia Mattsson 9042214365
5Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 8052314377
6Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 7061950365
7Visa spelarens matcher Turid Petersson 7061941357
8Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 7061790320
9Visa spelarens matcher Monica Ringheim 6072112361
10Visa spelarens matcher Gerd Forss 6072055370
11Visa spelarens matcher Erik Elvers 6071909358
12Visa spelarens matcher Åsa Florholm 6071741344
13Visa spelarens matcher Anders Apoy 5081690343
14Visa spelarens matcher Sonny Apoy 4091455332
15Visa spelarens matcher Monica Envall 2011904297
16Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 1012919291