Direktsändning

Stockholm 2019  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-01-27 16:50
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 13 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Erik Elvers (11) - Gunnar Andersson (1) 308 - 502RES(U)LTAT INTARsI(A) S(T)ARTmAN
Roland Olsson (2) - Åsa Florholm (12) 419 - 311AvROSTA
Pia Mattsson (4) - Anders Apoy (13) 388 - 332RAGtIME NATuRVI(T)
Anna Andersson (3) - Marianne Mattsson (16) 456 - 258
Gerd Forss (10) - Alexandra Svantesson (5) 349 - 375AnSIKTE
Sonny Apoy (14) - Malin Ståhlner (6) 337 - 428(S)KRAMLiGLOTtERI
Turid Petersson (7) - Monica Envall (15) 375 - 271
Claes von Hofsten (8) - Monica Ringheim (9) 370 - 325*tÅGAnDE


 Ställning efter rond 13 av 13 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 1122848402
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 1032675403
3Visa spelarens matcher Anna Andersson 942683373
4Visa spelarens matcher Pia Mattsson 942214365
5Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 852314377
6Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 761950365
7Visa spelarens matcher Turid Petersson 761941357
8Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 761790320
9Visa spelarens matcher Monica Ringheim 672112361
10Visa spelarens matcher Gerd Forss 672055370
11Visa spelarens matcher Erik Elvers 671909358
12Visa spelarens matcher Åsa Florholm 671741344
13Visa spelarens matcher Anders Apoy 581690343
14Visa spelarens matcher Sonny Apoy 491455332
15Visa spelarens matcher Monica Envall 211904297
16Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 112919291