Direktsändning

(MYS)KANKA【・ヘ・】  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-07-07 10:35
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Thim Svensson (6) - Björn Ericson (1) 297 - 402
Gerd Forss (4) - Jessica Käll (8) 383 - 279ÖVERSIK(T)
Inger Wingård (2) - Emma Ekman (7) 414 - 362AlLOkER(A)
August Stålner (10) - Malin Ståhlner (3) 235 - 394
Bibban Häll (9) - Per Persson (5) 272 - 346TAjMING


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Ericson 611607384
2Visa spelarens matcher Inger Wingård 521388380
3Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 521386385
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 521302378
5Visa spelarens matcher Per Persson 43875332
6Visa spelarens matcher Thim Svensson 341234358
7Visa spelarens matcher Emma Ekman 341011358
8Visa spelarens matcher Jessica Käll 34935334
9Visa spelarens matcher Bibban Häll 16366254
10Visa spelarens matcher August Stålner 7395257