Direktsändning

HÖSTDAG  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2019-09-28 18:49
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Daniel Andersson (7) - Pia Mattsson (6) 395 - 392STELBeN(T)MINERAL
Roland Olsson (5) - Åke Qvarfordt (4) 375 - 350(F)RISiSKA PRE(S)TErA
Sonny Apoy (1) - Anders Apoy (2) 294 - 366(B)ARkbRÖD

Frirond:

Julia Jacobsson


 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Sonny Apoy 421233356
2Visa spelarens matcher Anders Apoy 421181354
3Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 331415385
4Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 331214356
5Visa spelarens matcher Roland Olsson 331206361
6Visa spelarens matcher Pia Mattsson 241153366
7Visa spelarens matcher Daniel Andersson 24849310