Direktsändning

TORS(MÅ)NAD  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2020-01-18 18:52
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Claes von Hofsten (7)- Roland Olsson (1)306 - 441SENDRaG
Pia Mattsson (3)- Daniel Andersson (9)351 - 291TRI(S)TEsS
Helena Åman (6)- Monica Ringheim (5)321 - 354MYS(K)AnKA
Anna Andersson (4)- Minos Papadogiannakis (8)391 - 273

Frirond:

Gunnar Andersson

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 7011768402
2Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 5021682407
3Visa spelarens matcher Pia Mattsson 5021383351
4Visa spelarens matcher Anna Andersson 4031549358
5Visa spelarens matcher Monica Ringheim 3041356359
6Visa spelarens matcher Helena Åman 3041106337
7Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 2051090326
8Visa spelarens matcher Minos Papadogiannakis 205946318
9Visa spelarens matcher Daniel Andersson 1061086315