Direktsändning

Aura Cup 2023  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2023-02-25 17:01
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anna Andersson (1)- Anita Mansnerus (11)389 - 277
Helena Åman (5)- Anders Skjäl (6)361 - 360MESKA(L)InTENTANd
Gunnel Wikström-Gunn (9)- Monica Ringheim (2)390 - 336ASÄTARE(T)REVANDe
Jussi Pohjola (3)- Erik Elvers (4)428 - 344kRUSTADSTrETIG
Mikael Forss (7)- Märta Båsk (12)364 - 352
Monica Envall (13)- Marina Holmberg (10)315 - 336
Gerd Forss (8)- Marianne Mattsson (14)362 - 265FR(A)NSMan

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anna Andersson 7001630375
2Visa spelarens matcher Monica Ringheim 4031308368
3Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 4031252377
4Visa spelarens matcher Erik Elvers 4031205352
5Visa spelarens matcher Helena Åman 4031182350
Visa spelarens matcher Anders Skjäl 4031182354
7Visa spelarens matcher Mikael Forss 4031118361
8Visa spelarens matcher Gerd Forss 3041080356
9Visa spelarens matcher Gunnel Wikström-Gunn 304957330
10Visa spelarens matcher Marina Holmberg 304830329
11Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 304761317
12Visa spelarens matcher Märta Båsk 205748329
13Visa spelarens matcher Monica Envall 205747328
14Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 205701300