Direktsändning

Jakob Vintercup 2024  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2024-11-23 17:10
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anders Skjäl (1)- Gerd Forss (5)267 - 390ELDOR(A)Do
Mikael Forss (2)- Görel Mattjus (7)370 - 291HAcKARE
Monica Envall (9)- Maria Ellfolk-Lasén (4)307 - 363HERETi(S)K
Carola Sten (10)- Märta Båsk (3)309 - 447*(S)TIgANDE
Anita Mansnerus (6)- Marina Holmberg (8)280 - 335pOLENTA

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anders Skjäl 6011566371
2Visa spelarens matcher Mikael Forss 5021546362
3Visa spelarens matcher Märta Båsk 5021288379
4Visa spelarens matcher Maria Ellfolk-Lasén 5021117347
5Visa spelarens matcher Gerd Forss 4031191364
6Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 304962313
7Visa spelarens matcher Görel Mattjus 304809313
8Visa spelarens matcher Marina Holmberg 205975343
9Visa spelarens matcher Monica Envall 205905336
10Visa spelarens matcher Carola Sten 007141264