Direktsändning

Aftonsexan 4  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-03-30 21:02
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 5 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Alexander Prytz Hedström (1) - Anita Marmell (6) 470 - 180
Johan Berner (2) - Roland Olsson (3) 431 - 370
Pia Mattsson (4) - Elisabet Bruzelius (5) 360 - 321


 Ställning efter rond 5 av 5 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Alexander Prytz Hedström 51222432
2Visa spelarens matcher Johan Berner 41976414
3Visa spelarens matcher Roland Olsson 32813366
4Visa spelarens matcher Pia Mattsson 23683339
5Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 14492320
6Visa spelarens matcher Anita Marmell 5314268