Direktsändning

Jernrikes Cup 2012  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2012-04-14 19:18
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johannes Åman Pohjola (2) - James Reimdal (1) 356 - 281
Stefan Diös (7) - Erik Elvers (6) 331 - 355
Daniel Domert (5) - Helena Åman (8) 395 - 340
Anders Brandén (3) - Anita Mansnerus (16) 316 - 306
Niklas Elmefjäll (4) - Jessica Käll (13) 366 - 297
Monica Ringheim (17) - Christian Eriksson (10) 324 - 379
Per Persson (9) - Clas von Hofsten (11) 375 - 316
Helena Bertilsson (15) - Jussi Pohjola (20) 389 - 278
Anders Lindén (18) - Madelene Bäckström (21) 369 - 365
Mikael Brenning (19) - Sebastian Ågren (12) 355 - 396
Philipe Bäckström (22) - Kajsa Bråting (14) 222 - 351

Ej spelat:

Bethel Desta



 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher James Reimdal 611723400
2Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 611615370
3Visa spelarens matcher Anders Brandén 521572370
4Visa spelarens matcher Niklas Elmefjäll 521524369
5Visa spelarens matcher Daniel Domert 521394386
6Visa spelarens matcher Erik Elvers 521235348
7Visa spelarens matcher Stefan Diös 431396363
8Visa spelarens matcher Helena Åman 431214369
9Visa spelarens matcher Per Persson 431096342
10Visa spelarens matcher Christian Eriksson 43790332
11Visa spelarens matcher Clas von Hofsten 341124329
12Visa spelarens matcher Sebastian Ågren 341071365
13Visa spelarens matcher Jessica Käll 341069314
14Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 341046340
15Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 34980337
16Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 34975343
17Visa spelarens matcher Monica Ringheim 34793316
18Visa spelarens matcher Anders Lindén 34529328
19Visa spelarens matcher Mikael Brenning 25620322
20Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 25593329
21Visa spelarens matcher Madelene Bäckström 16698291
22Visa spelarens matcher Philipe Bäckström 744213
23Visa spelarens matcher Bethel Desta